Top

SLAVNOSTNÍ UDÁLOST

Nejčastější dotazy

Je v ceně zahrnutá zkouška?
Zkouška v ceně zahrnuta není. Zkoušky nabízím a je možnost za 80% z konečné ceny. Většinou však stačí když se důkladně domluvíme online přes fotky a v den D je vždy vše perfektní. Pokud bychom dělaly zkoušku, můžeme ji naplánovat samozřejmě když budete mít v daný termín i nějakou jinou akci. Pokud zkoušku budete chtít, dejte mi vědět alespoň 2 měsíce před termínem události. Děkuji.

 

 

Přijedete mě nachystat do mého města (domů nebo na místo události)?
Ráda za Vámi přijedu, jen prosím berte v potaz, abych přijela, minimální částka pro rezervaci mimo studio je 9000Kč. (Můžete se domluvit s dalšími kamarádkami, maminkou, sestrami apod.)
Pro více informací ohledně cestovného mě neváhejte kontaktovat.

 

Kde se nachází Vaše studio a jak se k Vám dostanu?
Adresa je Blatenska 113, Chomutov.
Až budete na místě, volejte 775225359.

Hlavní autobusové nádraží je 10 min od studia a vlaková stanice Chomutov – město 10 min pěšky.

Pro rezervaci prosím vyplňte tento formulář nebo mi prosím napište email na info@lilibeauty.cz. Ozvu se Vám zpět co nejdříve to bude možné. Děkuji.

“The most beautiful makeup of a woman is passion. But cosmetics are easier to buy.”

Důležité je pro mě rozumět stylu a vkusu klientky. Mám cit pro jemnost, něžnost a právě proto ženu podtrhnu nevtíravým způsobem. Nachystám Vás na jakoukoli událost, 100 looků, ve kterých Vám to bude slušet, klíčem je však najít ten, který bude výjimečný pro Vás, a ve kterém se budete cítit překrásně a sebevědomě.

Vaše Lili

Reset Password