Top

Veškeré zboží, které nabízíme, je skladem (pokud není u produktu přímo uvedeno jinak) a zboží se zpravidla odesílá max. do 3 dnů od přijetí platby na náš účet a to s využitím služeb Zásilkovny.

V našem zájmu je zásilky odeslat k zákazníkovi co nejdříve, ale zatím balíme zásilky ručně, takže pokud by nastalo u Vaší objednávky prodlení s odesláním, vždy to má opodstatnění a věřte, že děláme co můžeme, aby zboží u Vás bylo co nejdříve. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Případně nás kontaktujte na info@lilibeauty.cz a rádi poskytneme informace o Vaší objednávce.

Zásilka Vám bude doručena na Vámi uvedenou adresu či pobočku Zásilkovny, dle toho, kterou dopravu jste zvolili v objednávce. V případě, že při odeslání na adresu nebudete k zastižení, Vám doručovatel předá elektronické oznámení o uložení zásilky na pobočce. V případě zvolení dopravy formou odeslání na pobočku Zásilkovny budete informováni o termínu vyzvednutí na pobočce společnosti.

Způsob platby: Platbu akceptujeme buď převodem předem na náš účet 2702046379 / 2010 (platba musí být v rámci závazné objednávky připsána max. do 2 pracovních dnů, v opačném případě je objednávka bezpodmínečně zrušena), nebo kartou kartou online.

Reset Password