Top

KURZY

PRO profesionály

Proč u Lili?

Díky vysoké poptávce nyní nabízím intenzivní kurzy líčení a hairstylingu.
Individuální kurzy jsou přizpůsobené Vaším potřebám a úrovni Vaší praxe. Všechny kurzy jsou vhodné pro ty, kdo budou tvořit líčení nebo účesy klientkám. Budu Vás pozorovat a provázet během tréninku a zároveň dávat zpětnou vazbu. Odnesete si krásné fotky své práce, které budete moci rovnou sdílet. Součástí individuálních kurzů je také mentoring, marketing tipy, analýza Vaší prezentace a jak se dostat o level výš.

MAKEUP KURZY

Předem sestavené makeup kurzy pro pokročilé i začátečníky. Chceš se stát úspěšnou makeup artistkou nebo se chceš se naučit nové techniky v líčení? Chceš se posunout o level výš?

SESTAV SI VLASTNÍ KURZ​

Máš oblasti, které potřebuješ vylepšit a hledáš někoho, kdo ti pod přísným dohledem řekne co a jak? Nebo jsi začátečnice a chceš se naučit líčení i vlasy? Jsi fotograf/ka a chceš kurz zaměřený na photo makeup a rychlý hairstyling?

HAIRSTYLING KURZY

Ať začínáš nebo jsi pokročilý/á, jsi tu správně. V nabídce jsou kurzy express hairstyles i složitých svatebních účesů. Můžeš si vybrat mezi půldenním nebo celodenním kurzem. V nabídce jsou i skupinové kurzy. 

hairstyling

17 Services SpaBeauty HairSection Img 2

je činnost, které se věnuji od začátku své makeup artist kariéry, tedy od roku 2015. Týdně se pod mé ruce průměrně dostane 20 žen, o které se starám a odchází mi s ještě větším úsměvem než když přišly.  

 

 

 

Ani po 7 letech praxe mi neubyla ani kapka lásky ke své práci, naopak jen přibývá. Neustále se vzdělávám v oboru a učím se novým technikám. 

 

Ráda bych své znalosti předala dál a tím Vám urychlila proces učení. Dostanu Vás na další level! Aktuálně se věnuji převážně moderním, přesto nadčasovým stylům. Na kurzech se zaměřuji se na lehkou texturu a vzdušnost účesů s vysokou výdrží bez “chlupatosti”. Klíčové produkty, řádkování a mnoho dalšího. 

ZÁKLADY HAIRSTYLINGU

Jsi ve vlasech začátečník a chceš se stát profesionální hairstylistkou? Jsi makeup artistka a přeješ si své portfolio služeb vyplnit i hairstylingem? 

Tento kurz je pro tebe. Na kurzu probereme základy, které musí umět každá hairstylistka. Od tupírování, natáčení různými nástroji, tvarování účesu, twistování, udržování čistoty, držení nástrojů v ruce po tvarování obličeje a mnohem více. 

Všechny tyto techniky si vyzkoušíš nejdříve na cvičné hlavě a následně na 2 účesech na reálných vlasech (jeden polorozpuštěný a jeden drdol), které si na konci vyfotíme a budeš je moci použít ve svém portfoliu

Odejdeš s kvalitními pilíři díky kterým budeš umět sestavit a učesat jakýkoliv účes dle přání klientek. 

DOBA TRVÁNÍ 8HODIN

CENA 13.000KČ

ONLINE PRODUKTOVÉ PORADENSTVÍ

Nevíš si rady se stylingem nebo chceš poradit co nakoupit? Máš Redken produkty a nevíš jak je nakombinovat a užívat pro požadovaný výsledek? Potřebuješ najít alternativu k aktuálnímu stylingu? Cokoli tě napadá, můžeš se na mě obrátit. Zákazníci, kteří u mě již nakoupili na eshopu, mají prvních 15min zdarma. 

CENA Call 500Kč (do 30 min)

Každá další započítaná 5timinutovka 80Kč

Pro rezervaci času mě prosím kontaktuj zde (kontaktní formulář)

INDIVIDUAL & DUO MASTERCLASS

Masterclass se skládá ze dvou bloků: ukázky a trénink. Tento kurz doporučuji pokročilým artistkám, které již účesy češou, ale chtějí se naučit nové pokročilé techniky a fígly, které dostanou jejich účesy na další level. 

10h – 13h Lili demonstruje 3 účesy dle výběru z následujících:

1/ hollywood vlny 2/ polorozpuštěný boho účes 3/ spodní hladký drdol 4/ horní hladký drdol 5/ spodní vzdušný drdol 6/ horní vzdušný drdol 7/ drdol z twistů případně jakýkoliv jiný dle domluvy

14h – 18h trénink na modelkách a focení účesů 

Individual Masterclass je CELODENNÍ  (10 – 18h)  /  CENA 13.000Kč  

Duo Masterclass je CELODENNÍ  (10 – 18h)  /  CENA 8.000Kč / os.

SPOLEČENSKÉ ÚČESY

Staň se masterem svatebních a plesových účesů, které vydrží celou protančenou noc nebo dokonce i deštivé počasí. (Samozřejmě, na vlny recept nemám, ale mé drdoly déšť vydržely 🙂 )

Tento kurz doporučuji pro pokročilé, či artistky, které chtějí své techniky zdokonalit a naučit se nové účesy a také kadeřnice, které se chtějí zmodernizovat své techniky. Je možnost s ukázkou nebo i bez ukázky.

DOBA TRVÁNÍ A CENA
celodenní (10 – 18h) 13.000Kč (lze s ukázkou i bez)

půldenní (9 – 13h nebo 14h – 18h) 7.000Kč (jen trénink bez ukázky)

EXPRESS VLNY

Rychlé volume vlny třeba pro svatebčanky nebo na focení jsou povinností. Tuhle techniku si hýčkám, je velice jednoduchá a každý ji zvládne a může ihned aplikovat. Zároveň v celku ušetříte hodiny času a budete spokojeni jak vy tak i klientky.

Vlny, které Vás naučím, mají 2 základní variace a ve výsledku mohou pokaždé vypadat zcela jinak.

Tento samostatný kurz doporučuji pro pokročilé (je třeba rozumět směrům natáčení a znát všechny faktory, které ovlivňují výsledek vln). Pokud jsi začátečník, neváhej si o express vlny říct v kurzu pro začátečníky.

Tento kurz je pro 3 – 4 osoby a je jen skupinový, v první části kurzu ukážu 2 variace vln na 2 modelkách a po pauze následuje trénink. Pokud si budeš přát kurz absolvovat, mrkni na vypsané skupinové kurzy nebo se můžeš domluvit s kolegyněmi (celkem minimálně 3) a ráda Vám vypíšu vlastní termín. 

DOBA TRVÁNÍ A CENA
půldenní 4 hodiny 5.000Kč / os. (včetně tréninku) 

EXPRESS DRDOLY / VÝČESY

Rychlé drdoly třeba pro svatebčanky nebo na focení či eventy jsou také povinností.

Různé techniky, které Vám usnadní život a ušetří spoustu času, která jsou velice jednoduchá a každý ji zvládne a může ihned aplikovat. Znát rychlý postup účesů, které drží najisto, je bude určitě hodit a budete spokojeni jak vy tak i klientky.

Tento samostatný kurz doporučuji pro pokročilé Tento kurz je pro 3 – 4 osoby a je jen skupinový, v první části kurzu ukážu 4 různé účesy na 2 modelkách a po pauze následuje trénink. Pokud si budeš přát kurz absolvovat, mrkni na vypsané skupinové kurzy nebo se můžeš domluvit s kolegyněmi (celkem minimálně 3) a ráda Vám vypíšu vlastní termín. 

DOBA TRVÁNÍ A CENA
půldenní 6 hodin 7.000Kč / os. (včetně tréninku) 

SKUPINOVÉ KURZY

Aktuálně nejsou vypsané žádné skupinové kurzy. Sleduj instagram @lilibeauty.cz pro novinky! 

MAKEUP KURZY

Kurzy líčení nabízím převážně individuální pro maximální efekt. V případě zájmu o skupinový kurz, či kurzy pro firmy apod. mě neváhejte kontaktovat zde. 

PRO ZAČÁTEČNÍKY 1

Tento individuální kurz je vhodný pro začátečníky. Obsah kurzu: hygiena, anatomie tváře a umisťování, produktová nauka – textury, složení, finiše apod., typy štětců a dalších nástrojů a jak s nimi pracovat, skin-prep, stínování očí, oční linky, triky k jednoduché práci, pracovní postup. 

2 looky si vybíráte sami. Makeup kurzy probíhají formou one on one. Na modelce budu líčit polovinu tváře a krok za krokem po mě budete opakovat kroky. Modelky jsou zajištěné v ceně.

DOBA TRVÁNÍ A CENA

celodenní (8 hodin) 13.000Kč

PRO ZAČÁTEČNÍKY 2

Tento kurz je určen pro účastníky kurzu “PRO ZAČÁTEČNÍKY 1”. Trénujeme již probrané techniky a prohlubujeme znalost aplikace a produktů. Probereme pokročilejší techniky. Důraz na mediální dobu – photo makeup a trvanlivost, voděodolnost líčení, business stránku této branže a jak zapůsobit a zabookovat tolik kolik si budeš přát. Na tomto kurzu si nalíčíme 2 looky. První jemnější a druhý výrazný. 

DOBA TRVÁNÍ A CENA

celodenní (8 hodin) 12.000Kč

PRO POKROČILÉ

2 looky si vybíráte sami. Makeup kurzy probíhají formou one on one. Na modelce budu líčit polovinu tváře a krok za krokem po mě budete opakovat kroky. Modelky jsou zajištěné v ceně. 

Kurz bude přizpůsoben Vašim potřebám. Můžeme probrat anatomii tváře a její tvarování, pokročilé techniky obočí, jak na voděodolnost, pigmenty nebo i návrat k začátkům jako je hygiena, skin-prep, stínování očí, oční linky, na co si dát pozor na photo makeupu, vyplnění Vašich “mezer” či naopak pokročilé techniky cut crease, extreme insta look aj.

Neváhejte se na mě obrátit v případě jakýchkoliv dotazů. Objednávejte se zde 

DOBA TRVÁNÍ A CENA

celodenní (8 hodin) 13.000Kč

KOMBO PRO ZAČÁTEČNÍKY 1+2

Balíček kurzů pro začátečníky 1 + 2 je ideální pro tebe, pokud tuto kariéru bereš seriózně a chceš co nejrychleji a kvalitně začít. Budu tě doporučovat svým klientkám a pomohu ti růst. Chci také rozšiřovat síť svých kurzistek, za které se budu moci zaručit, a chci abyste byly opravdu kvalitní. Povedu tě krok za krokem k úspěchu. Jsem tu pro tebe! 

CENA
20.000Kč 

Dárek pro účastníky tohoto kurzu:

jednorázová sleva -20% na eshop

-20% sleva na hairstyling kurzy

sestav si vlastní kurz

KURZ NA MÍRU

Pokud sis nevybral/a

z nabídky předem sestavených kurzů, Můžeš si sestavit vlastní kurz, kde lze nakombinovat makeup i hairstyling. 

Věnuji se jen Tobě a učíme se předem domluvené styly, techniky nebo konkrétní účesy a líčení. Tento kurz doporučuji pro začátečníky tak i pro pokročilé ke zdokonalení či objevení nových technik. 

Je na Tobě,

které účesy budeš chtít formou ukázky a které budeš chtít učesat sama. Někdy v první polovině ukazuji stavbu několika účesů od začátku do konce a v druhé polovině češe kurzistka podle mých instrukcí stejné nebo i jiné účesy, než jsem ukázala, a někdy češeme společně po celou dobu kurzu, kdy kurzistce ukážu krok za krokem jak na účes, ale češe převážně kurzistka, do toho si nalíčíme modelku a trénujeme konkrétní techniky. 

Nebo naopak můžeme v celodenním kurzu nalíčit modelku a učesat ji 2 účesy, v případě pokud jsi pokročilý/á, stihneš 2 kompletní looky. Je zcela na Tobě, co budeš chtít. 🙂 

Výběr účesů a makeup looků

je libovolný. Po domluvě termínu a zaplacení zálohy mi kurzistka pošle účesy / techniky, které bude se chtít naučit. 

Kurzy lze vyplnit i mentoringem,

zaměřením na marketing, focení a úpravu fotek. Můžeme provést analýzu aktuální prezentace Tvé práce. Lze sestavit kurz s ukázkami nebo kurz bez ukázek, jen trénink. 

CELODENNÍ 13000KČ 8h

PŮLDENNÍ 7000KČ 4h (dopoledne nebo odpoledne)

¾ DENNÍ 10.000KČ 6h 

Časy jsou čistý čas kurzu bez pauzy na oběd (1h). Oběd je zajištěn u celodenního kurzu.

Informace pro Zájemce

MAKEUP & HAIRSTYLING KURZY

Pro závaznou rezervaci je třeba zaslat REZERVAČNÍ POPLATEK 500Kč – rezervační poplatek není vratný, dá se přesunout na jiný termín po domluvě. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. 

Modelky je třeba zajistit si vlastní, případně po domluvě je možnost zajištění ze strany Lili.

Na místě bude zajištěné drobné občerstvení a pitný režim (v případě celodenního kurzu je zajištěn oběd). Na konci kurzu obdržíte certifikát.

Pokud není uvedeno či domluveno jinak, kurzy probíhají ve studiu v Chomutově, viz adresa zde.  V případě zájmu o kurz v jiné lokalitě, je třeba počítat s náklady na cestu + případný pronájem studia, ubytování. 

Informace pro Již Přihlášené

S sebou si prosím nezapomeňte telefon nebo jiné zařízení na nahrávání videa, focení. A také případně nabíječku. 🙂 Naučíte se víc až uvidíte vše znovu ve videu. Opakování je matka moudrosti. 

V případě individuálního kurzu s sebou nepotřebujete nic. Veškeré nástroje a produkty budou k dispozici k užití na kurzu.

Mé kurzistky mají stálou 15% slevu na Redken styling produkty a online podporu. Kdykoli budete po kurzu potřebovat pomoc připomenout techniku, poradit jaký a jak produkt použít, ozvi se 🙂 

Budu se moc těšit, Lili

Reset Password